Pisdate met Liske uit de provincie Friesland? Ze zoekt mannen voor plas orgie! Wie in de buurt van Dantumadeel is, kan hier contact maken met dit soort pis dating amateurs!

Ik verbied je om in de WC te plassen! Als jij moet pissen dan doe je dat in mijn mond! Ik ben jouw WC en jij mag mij flink misbruiken. Voor wie mag ik morgen een toilet zijn?
Plassen met natte BregtjeIk wil binnenkort weer een nieuwe plassex orgie organiseren en daarvoor zoek ik nog heren en dames die mee willen doen. Geen taboes, maar wel altijd respect voor de ander.
Urine date met mooie LieneIk doe aan plassex en aan poepsex! Dat wil zeggen: ik plas en poep over anderen heen! Als jij dat een keer wil ervaren ben je van harte welkom... Onderwerp je aan mij..
Plassex date met sexy AnnieIk heb wekelijks orgies en een goede dosis plassex is daarbij altijd welkom, dus ik zoek altijd nieuwe amateurs die zin hebben om dit met mij en anderen te delen..
Plassex date met mooie Maria