Pisdate met Amke uit de provincie Vlaams-Limburg? Ze zoekt mannen voor pisdate! Wie in de buurt van Hasselt is, kan hier contact maken met dit soort pis dating amateurs!

Mijn vrouw haat plassex en dat maakt het nu juist zo geil. Ze is heel zwak dus makkelijk te manipuleren. Als je zin hebt om een keer te vernederen, neem dan contact met me op.
Urine date met bloedgeile YnekeHet begon als een geintje, maar inmiddels is het toch wel een soort van passie geworden en we doen dit steeds vaker. We willen graag ervaringen delen en misschien eens afspreken?
Pisdate met natte PaulineVoor mij geldt: hoe meer pis des te beter. Ik kan er niet genoeg van krijgen. Hoe vind je deze foto van mij in actie? Ik ben altijd op zoek naar nieuwe plassende heren voor orgies!
Sexdating met lekkere JantienWij zoeken BDSM participanten voor extreme plassex orgies, warabij ik als slavin zal dienen. Graag alleen als je serieus bent en ook al wat ervaring hebt.
Plassen met amateur Tanneke