Pisdate met Geurtje uit de provincie Zuid-Holland? Ze zoekt mannen voor plas orgie! Wie in de buurt van Waddinxveen is, kan hier contact maken met dit soort pis dating amateurs!

Ik drink liever warme urine dan een kopje thee, dus wie mij een keer in de mond wil pissen is meer dan van harte welkom. Ik vind het heerlijk en het is nog gezond ook, zeggen ze!
Pisdate met perverse FlorieneHai lieverds, ik ben een echte watersports fetisjiste en ik ben hier op zoek naar mensen - man en vrouw - die mijn passie begrijpen en die eventueel ook zelf beoefenen..
Sexdating met lekkere AliceIk heb nog geen ervaring met plassex, maar heb wel heel veel interesse! Ik zoek iemand die zich door mij nat wil laten maken. Je mag ook over mijn borsten heen plassen.
Pisdate met amateur AnnemijkeIk vind het leuk om voor pishoertje te spelen en me te laten vernederen door een man die me als toilet misbruikt. Wie heeft er zin om dit met mij te doen? Laat je wat van je horen?
Urine date met amateur Marjelle