Pisdate met Evelyn uit de provincie West-Vlaanderen? Ze zoekt mannen voor plassex date! Wie in de buurt van Mesen is, kan hier contact maken met dit soort pis dating amateurs!

Altijd in voor een goed potje plassex. Je mag me recht in de mond pissen. Ik drink alles op. Is zelfs goed voor de gezondheid, zeggen ze! Maar ik vind sperma en urine gewoon heerlijk.
Urine date met lekkere LiesbethElke plek is voor mij een prima plek om te plassen en dat doe ik dan ook regelmatig. Ik maak er filmpjes van en foto's.. Dus nu ben ik op zoek naar mensen die mijn passie delen..
Plas orgie met bloedgeile KlaskeIk ben een ervaren dominatrice en zoek onderdanige mannen die ik keihard in de bek kan pissen. Ik vul je hele mond vol met mijn gouden sappen. Wed maar dat je geniet.
Pissen met bloedgeile AsmaraZin om met mij een glaasje te drinken? Ik prepareer voor jou een heerlijk glas warme sap. Als jij het opdrinkt geef ik me helemaal over aan jou en ben ik jouw slavinnetje.
Urine date met mooie Trientje