Pisdate met Suze uit de provincie Gelderland? Ze zoekt mannen voor pissen! Wie in de buurt van Maasdriel is, kan hier contact maken met dit soort pis dating amateurs!

Altijd op zoek naar heren die in mijn bek willen pissen en me als een echte slet af willen neuken. Ik ben heel onderdanig en doe alles wat je maar wil. PM me maar..
Pissex met bloedgeile SjuulkeMijn ex wilde graag dat ik over hem heen piste en ik vond dat geweldig. Ik zoek nu dus niet alleen een date, maar wel met iemand die net als ik van plassex houdt.
Pissex met natte JobkeIk ontdek elke dag een beetje meer hoe lekker plassex is en hoe leuk het is om foto\'s en filmpjes te maken. Ik wil graag contact met andere liefhebbers van plassex.
Urine date met lekkere Anne-NoorIk ben voor het eerst in het gezicht geplast. Het was best raar, maar tegelijkertijd voelde ik zeker wel een opwinding in me opkomen en eveneens de wens om dit nog vaker te doen..
Plas orgie met hete Liselle