Pisdate met Marlien uit de provincie Limburg? Ze zoekt mannen voor plassen! Wie in de buurt van Maastricht is, kan hier contact maken met dit soort pis dating amateurs!

Zo, dus jij vindt het spannend om te zien hoe ik plas? Misschien vindt je het ook geil om te zien hoe ik jouw bek pis? Dat kunnen we wel eens doen... Ik zeik je helemaal onder!
Pissex met mooie LotteIk ben een zeer ervaren plassex liefhebster en altijd op zoek naar nieuwe amateurs die zin hebben in spannende ontmoetingen met mij waarbij plassex absoluut een must is.
Plassex date met lekkere AnnefleurWie wil mijn een keer in de bek pissen? Ik drink en slik alles. Ik ben verslaafd aan gouden sappen. Ik wil jouw pis sletje zijn, jouw persoonlijke toilet. Zeik me helemaal vol!
Plassex date met bloedgeile JantienWij zijn op zoek naar een extra vrouw of een man die geen taboe kent op het gebied van plassex en lekker wil experimenteren met ons. We maken ook foto\'s en filmpjes.
Plassen met amateur Cilke