Pisdate met Marlien uit de provincie Limburg? Ze zoekt mannen voor plassen! Wie in de buurt van Maastricht is, kan hier contact maken met dit soort pis dating amateurs!

Ik hou ervan om lekker te plassen op plekken waar dat helemaal niet mag. Sinds kort maak ik er ook foto's van. Word je daar ook zo geil van? Mag ik jouw pics dan zien?
Pisdate met natte AnnelieIk vind het leuk om voor pishoertje te spelen en me te laten vernederen door een man die me als toilet misbruikt. Wie heeft er zin om dit met mij te doen? Laat je wat van je horen?
Urine date met amateur MarjelleIk ben al lekker ervaren qua plassex en zoek altijd nieuwe ervaringen en nieuw plezier met geile mannen en vrouwen die ook geen taboe kennen... Laat wat van je horen ;)
Urine date met bloedgeile EleonoraDag allemaal, ik been groot plassex liefhebster, wat vaak niet begrepen wordt of veroordeeld, maar ik schaam me er niet voor en zoek nu mannen om dit te delen.
Plassex met amateur Annemiek