Pisdate met Jenna uit de provincie Drenthe? Ze zoekt mannen voor plasdating! Wie in de buurt van Meppel is, kan hier contact maken met dit soort pis dating amateurs!

Ik ben helemaal into watersports en hoop eigenlijk iemand te vinden die dit samen met mij wil doen en dan ook echt op plekken waar het eigenlijk niet mag, in het openbaar..
Plassex date met hete MetjeMijn ex wilde graag dat ik over hem heen piste en ik vond dat geweldig. Ik zoek nu dus niet alleen een date, maar wel met iemand die net als ik van plassex houdt.
Pissex met natte JobkeIk ben hier omdat ik onlangs mijn passie voor plassex heb ontdekt. Ik ga nog niet zo ver, maar ben wel nieuwsgierig naar extremere vormen! Wie wil met me hierover babbelen?
Plassen met geile TrijnIk vind het altijd leuk om op vreemde plaatsen te urineren en wil mijn passe graag delen met anderen en waarom niet elkaar ontmoeten om dingen samen te doen?
Plasdating met lekkere Chrisje