Pisdate met Jojanneke uit de provincie Zuid-Holland? Ze zoekt mannen voor plasdating! Wie in de buurt van Gorinchem is, kan hier contact maken met dit soort pis dating amateurs!

Mij mag je lekker onderplassen, want ik vind dat heel opwindend. Zo'n heerlijke warme straal die op mijn huid klatert is een zeer speciale ervaring en sensatie! Wie volgt?
Plasdating met bloedgeile AlyckeHoe meer hoe beter en dat geldt voor mij absoluut voor plassex. Dus heren... en dames! Ik wacht op jullie, want ik heb nogal veel behoefte aan jullie plassende pikken en poezen!
Pisdate met lekkere PippaIk was eerst tegen plassex, maar sinds mijn ex me dwong om het te doen begon ik het gek genoeg ook steeds spannender te vinden. Inmiddels beoefen ik plassex al enkele jaren en vind ht nog steeds erg leuk
Sexdating met hete ChristineWij zijn een lesbisch koppel met sterke voorkeur aan extreme sex en plassex maakt daar deel uit. We zoeken mannen of vrouwen die met ons aan extreme plassex willen doen.
Urine date met perverse Ires