Pisdate met Isabelle uit de provincie Limburg? Ze zoekt mannen voor pisdate! Wie in de buurt van Maasgouw is, kan hier contact maken met dit soort pis dating amateurs!

Wat vind je van deze vakantie foto? Ik heb er nog veel meer... Je dacht toch niet dat ik gewoon op een normaal toilet mijn plasje ging doen, he ;) Nee, gewoon midden op straat.
Plasdating met lekkere LaurienLekker toch, of niet? Ik pis mezelf niet alleen helemaal onder, ik drink mijn eigen zeik ook. Dus als je sex met me wilt moet je geen softie zijn! Dus kom maar op!
Plasdating met liefhebster BirkeIk hou er nu eenmaal heel erg van als ik in de mond gepist word. Ik ben inmiddels single en zoek iemand om mee te daten en om mee aan plassex te doen. Geen softies dus..
Plas orgie met natte HeleenIk nodig elke maand mannen bij mij thuis uit om mij helemaal onder te pissen. Ook vrouwen zijn welkom. Ik wil graag zoveel mogelijk urine ontvangen, van iedereen die me onder wil zeiken.
Pisdate met geile Wende