Pisdate met Marleen uit de provincie Friesland? Ze zoekt mannen voor plassen! Wie in de buurt van Dantumadeel is, kan hier contact maken met dit soort pis dating amateurs!

Ik vind het super spannend om voor de lens mijn behoefte te doen. Wat me nog geiler lijkt, is om samen met iemand anders te plassen... Over elkaar heen!
Plasdating met amateur JaniekeIk hou ervan om lekker te plassen op plekken waar dat helemaal niet mag. Sinds kort maak ik er ook foto's van. Word je daar ook zo geil van? Mag ik jouw pics dan zien?
Pisdate met natte AnnelieIk ben verslaafd aan plassex en warme urine. Ik lik alles, ik drink en slik je pis helemaal door. Als jij mij als toilet wilt misbruiken, neem dan contact met me op.
Sexdating met sexy FranskeMijn ex wilde graag dat ik over hem heen piste en ik vond dat geweldig. Ik zoek nu dus niet alleen een date, maar wel met iemand die net als ik van plassex houdt.
Pissex met natte Jobke