Pisdate met Kensi uit de provincie Gelderland? Ze zoekt mannen voor urine date! Wie in de buurt van Wageningen is, kan hier contact maken met dit soort pis dating amateurs!

Ik vind het leuk om gefotografeerd te worden terwijl op allerlei plekken in het openbaar mijn plasje doe. Ik zoek dus amateur fotografen die me willen vastleggen.
Sexdating met lekkere Anne-JasmijnIk ben een echte SM liefhebster met een grote voorkeur aan plassex en alles wat daarmee te maken heeft. Ik ben op zoek naar mannen die mij helemaal onder willen pissen en af willen neuken.
Plassex met lekkere ManonIk vind het heel spannend om voor jouw ogen keihard te pissen. Je mag je hand onder mijn straal urine houden en voelen hoe warm die is. Je mag mijn pis ook drinken..
Pissex met liefhebster ReneeIk ben op zoek naar een man of een vrouw die zich door mij onder willen laten pissen. Ik kan heel harde stralen maken en vind het super als ik je echt keihard nat mag sproeien!
Sexdating met amateur Babette