Pisdate met Hennieke uit de provincie Flevoland? Ze zoekt mannen voor urine date! Wie in de buurt van Noordoostpolder is, kan hier contact maken met dit soort pis dating amateurs!

Groot fan van plassex zoekt mannen voor grote plassex orgie met mij. Vrouwen mogen ook meedoen. We gebruiken schalen voor pis douches en we doen aan extreme golden showers.
Urine date met sexy Anne-JasmijnKom jij ook bij mij in mijn zwmebadje? Dan kan ik je lekker nat pissen en mag je ook over mij hen zeiken. Mijn beste vriendin zal ook meedoen!
Plassen met bloedgeile SijkeIk laat me zo nu en dan plassend op de foto zetten en ik moet toegeven dat dit mij eigenlijk wel prima bevalt. Ik wil dit nog veel vaker doen en het liefste met andere meiden.
Plassex date met bloedgeile ArendjeMijn laatste date wilde graag over mijn borsten plassen. Eerst wilde ik dat niet, maar ik ging er toch mee akkoord en ik moet zeggen... ik vond het super spannend! Ik wil dit nog vaker doen!
Pisdate met liefhebster Riemke